Післяопераційні бандажі

бандаж після операціїНезамінний атрибут в відновлювальний період - бандаж післяопераційний

Досить часто пацієнтам після операції на черевній порожнині чекає тривалий період реабілітації. З цією метою лікарі, щоб зменшити період відновлення пропонують пацієнтам використовувати післяопераційний корсет для живота.
 
Бандаж для живота після операції має різне призначення - для відновлення і загоєння швів після операції, для підтримки тіла після кесаревого розтину у жінок, які народили, або, наприклад, підтримки грижі. Для таких людей найкраще підійде бандажні пояс після операції з двома липучками, так як вони відмінно фіксують перепад між животом і областю під грудьми.

Бандаж хірургічний післяопераційний виглядає як широка еластична пов'язка на застібках. Випускається у формі корсета, пояси, трусів, спідниці та грації. Вироби виготовляються з гіпоалергенних і пропускають повітря тканин. Це мікроволокно, лайкра, бавовна, віскоза і еластан. Купити бандаж після операції можна в аптеці або в спеціалізованому інтернет-магазині. Фахівці рекомендують в післяопераційному періоді обов'язково носити бандажні пояс післяопераційний, який прискорить відновлення, загоєння шва і запобіжить розвитку ускладнень.

Вироби відрізняються тим, для якої частини тіла вони призначені -  ділянки яка прооперована. Виділяють фіксатори для колінного, гомілковостопного, плечового та променево-зап'ясткового суглоба, а також бандаж післяопераційний на живіт.
    
 
Як довго носити пов’язку на животі?
 
Бандаж післяопераційний на черевну порожнину треба носити стільки, скільки скаже лікар. Він оцінить стан післяопераційної рани та шкірних покривів живота.
 
  

Функції бандажа

Хірургічне втручання обов'язково супроводжується тривалим реабілітаційним процесом. І саме в цей період на допомогу приходить ортопедичний корсет.
    

Післяопераційний бандаж на живіт покликаний

  • підтримати внутрішні органи пацієнта в анатомічному положенні
  • запобігти такі ускладнення, як гематоми, набряки і післяопераційні грижі;
  • скоротити відновний процес.
  • запобігти інфікування шва;
  • знизити навантаження на шов;
  • відновити еластичність шкіри;
  • м'яко обмежити рухливість, не дозволяючи здійснювати небезпечні різкі рухи;
  • зменшити болі;
  • усунути підвищені навантаження, що діють на спину.
Після операцій застосовують бандаж на черевну стінку, в паховій зоні та на грудній клітці. Післяпологові моделі рекомендується носити після кесаревого розтину. У більшості випадків також призначається бандаж після операції з видалення матки. Бандаж на живіт після операції дозволяє людині швидше стати на ноги, вільно пересуватися, не турбуючись про те, що фізичні навантаження можуть стати причиною тиску на черевні м'язи, які ще не відновили своєї еластичності.
    
 

Як надіти пояс?

 
Одягати ремінь дуже просто, адже він має липучку, що дозволяє легко накладати та регулювати тиск. Тому розташуйте післяопераційний хірургічний бандаж так, щоб його ширина охоплювала всю післяопераційну рану, а потім застібніть липучки максимально міцно, щоб було комфортно. Пам'ятайте, що застібка повинна бути спереду.
    
 

Вибір післяопераційного бандажа в Києві - на що звернути увагу

  • Розмір. Важливо підібрати «свій» розмір. Маленький пояс, стискаючи тканини живота, паху або грудної клітини, порушує мікроциркуляцію крові, уповільнює процес загоєння. Великий не забезпечить необхідну фіксацію.
  • Ширина. Залежить від комплекції і зростання пацієнта, а також від розташування шва і його довжини. Бандаж повинен покривати сам шов і навколишні його здорові тканини на 1-2 см.
  • Склад матеріалу, який прилягає до шкірі. Бавовна з невеликою домішкою синтетичних волокон захистить від «парникового ефекту» і алергічних реакцій.
  • Застібки. Вироби випускаються з липучками, гудзиками, гачками, зав'язками та на шнурівці. Вибирайте тип, більш зручний для вас. Купити післяопераційний бандаж труси бажано з багаторівневими застібками, щоб мати можливість регулювати розмір по необхідності.
  • Наявність ребер жорсткості. Бандаж післяопераційний для живота може мати ребра жорсткості для підтримування спинних м'язів. Це необхідно в тому випадку, коли у людини є проблеми з хребтом, тому що навантаження на хребет під час реабілітації значно зростає.

    

Післяопераційний пояс 

 
Бандажний пояс після операції стискає і стабілізує черевну стінку, не даючи таким чином кишечнику просуватися в утворився грижовий мішок. Його застосування також дає хороші результати після операцій і у жінок після пологів. 

    

 

бандаж на черевну стінкуЯк підбирати бандаж

Правильно підібраний післяопераційний бандаж щільно прилягає до ділянки тіла, де відбулося оперативне втручання, знижує больовий синдром і сприяє швидкому загоєнню.
При виборі щоб визначити, який краще післяопераційний бандаж, варто в першу чергу відштовхуватися від того, які функції він буде виконувати, як довго буде використовуватися і в який час року. Наприклад, в жарку пору сіточка забезпечить краще відведення тепла від тіла.
Не рекомендується придбання моделей, що були у вжитку. Їх початкова форма порушена, тому підтримка м'язів і внутрішніх органів виконується неякісно. Також це не гігієнічно. Щоб уникнути помилки, перед тим як купити бандаж на черевну порожнину або інший еластичний післяопераційний пояс, порадьтеся з медиками.
Післяопераційні пояса треба вибирати, грунтуючись на вимірах, які треба порівняти з розмірної таблицею на упаковці виробника. Так як розмірні еталони різних виробників можуть незначно відрізнятися, не можна використовувати розмірну таблицю одного виробника для вибору вироби від іншого.
 
Використання пояса у пацієнтів, які очікують операції, допомагає запобігти збільшенню грижі. Бандажні труси після операції зменшує біль,. Лікарі рекомендують носити пояс і після операції з видалення грижі. Завдяки закріпленню місця після процедури комфорт пацієнта більший.
     

Як правильно носити

Ось основні рекомендації, які допоможуть носити післяопераційний бандаж з комфортом і прискорити одужання: післяопераційні бандажі
  • при затягуванні бандажа НЕ передавлює м'язові тканини;
  • ослабляйте бандаж в разі дискомфорту;
  • відразу після операції найкраще вдягати бандаж в горизонтальному положенні, після того, як буде помічено поліпшення, це можна буде робити стоячи;
  • після того, як бандаж надітий, перевірте, чи не заважає він виконувати вам буденні дії і руху;
  • кожні 3-4 години знімайте бандаж на півгодини, щоб дати тілу відпочити;
  • корсет післяопераційний не можна призначати собі самостійно, так як, не дивлячись на його безперечну користь, існують деякі протипоказання для використання жорстких і напівжорстких фіксаторів.

     

Скільки носити післяопераційний бандаж

 
Режим та тривалість носіння визначає лікар. Це залежить від складності операції, перебігу реабілітаційного процесу, наявності ускладнень та інших факторів. Зокрема бандаж після операції на черевній порожнині використовується перші 1-2 тижні. Як правило, цього терміну достатньо, щоб зникла загроза зміщення внутрішніх органів та розходження швів. Якщо було складне хірургічне втручання або процес відновлення протікає не так гладко, як передбачалося, корсет після операції на животі, а також колінний ортез або бандаж для іншої частини тіла вимагатиме тривалішого застосування. Зазвичай підтримуючі та фіксуючі вироби не носять більше 3-х місяців.
     

Все про догляд

Слід сказати кілька слів про те, як доглядати за даними аксесуаром. Догляд за післяопераційним бандажем передбачає його своєчасне прання. Так як такі вироби виготовляються з еластичної тканини, прання для звичайного текстилю їм не підійде.
 
Очищати бандаж слід тільки руками при невисоких температурах. Прати післяопераційний бандаж бажано вручну, так як може розтягнутися тканину і бандаж втратить свою функціональність. Або ж прати виріб в машинці на делікатному режимі, при цьому ретельно виполасківая аксесуар під проточною водою, щоб повністю позбутися від порошку, який потрапив в волокна тканини.
 
Сушити бандаж слід висушувати в розправленому стані на столі.
    

Отже, основні рекомендації при пранні вироби

  • при ручному пранні необхідно попередньо замочити бандаж на годину в мильному розчині, виперіть без зайвих зусиль, ретельно прополоскати, дбайливо вичавити і розвісити сохнути далеко від прямих сонячних променів та опалювальних приладів;
  • при машинному пранні потрібно встановити температуру не вище 30 градусів Цельсія і мінімальна кількість оборотів. Після прання бандаж слід висушити в приміщенні природним шляхом.

    

Протипоказання

З огляду на цілий ряд переваг, які дає використання післяопераційного корсета для живота, існує і цілий ряд протипоказань, при яких користуватися даними аксесуарами може бути небезпечно для здоров'я.
 
Так, бандажі не рекомендується носити пацієнтам, у яких є:
  • відкриті рани на тілі;
  • загноения на шві;
  • висипання на тілі в місці зіткнення з бандажем;
  • реакція у вигляді висипань на тілі в місці зіткнення з тканиною.

    

Де купити і ціноутворення

Багатьох пацієнтів цікавить ціна післяопераційного бандажа. Вона коливається в залежності від багатьох параметрів. Це і наявність вставок, і спосіб кріплення, і призначення бандажа: ціна на бандаж на черевну порожнину буде відрізнятися від вартості пахового бандажа і т.п.
 
Інтернет-магазин «Мед-магазин» пропонує придбати корсети, пояси та інші види післяопераційних і післяпологових фіксаторів, що полегшують реабілітаційний період. Якість, розумні ціни на післяопераційні бандажі та широкий вибір - переваги нашої продукції. Доставляємо замовлення по Києву і всій Україні.
 
Доступна ціна бандажа після операції в мережі «Мед-магазин» обумовлена тим, що ми є офіційним дилером більшості українських і зарубіжних виробників, а тому пропонуємо покупцям вигідні ціни без сторонніх переплат. Якщо Вам призначили купити післяопераційний бандаж великого розміру, то швидко і по самій вигідною ціною купити післяопераційний пояс можна на сайті med-magazin.ua
  

Післяопераційний бандаж для надійної підтримки і полегшення відновлення після хірургічного втручання.

    

Основні характеристики:

Наші післяопераційні бандажі виготовлені з високоякісних, дихаючих матеріалів, які надають надійну підтримку і комфорт під час носіння. Вони спеціально розроблені для полегшення відновлення після хірургічного втручання, підтримки ран та забезпечення стабільності.

Регульовані параметри дають змогу точно підлаштувати бандаж під індивідуальні особливості кожної людини. Вбудована вентиляція забезпечує комфорт під час тривалого носіння.

    

Інструкції щодо застосування:

Післяопераційний бандаж рекомендується використовувати в період відновлення після хірургічного втручання. Додаткові інструкції щодо правильної посадки та регулювання надаються в комплекті.

    

Переваги:

Використання наших післяопераційних бандажів допомагає полегшити відновлення, підтримати рани, забезпечити стабільність та підвищити комфорт після хірургічного втручання.

    

Як вибрати правильний розмір:

Для підбору правильного розміру вимірюйте обхват області, яку потрібно підтримувати. Розмір має відповідати цим параметрам. Зверніться до наших консультантів для точних рекомендацій.

    

FAQ

Як часто треба носити післяопераційний бандаж?


Рекомендації щодо тривалості носіння залежать від виду операції та індивідуальних потреб. Зазвичай, післяопераційний бандаж носиться протягом дня під час відновлювальних процедур, але кожний випадок індивідуальний.

   

Як доглядати за післяопераційним бандажем?


Зазвичай, післяопераційний бандаж можна прати вручну в прохолодній воді з м'яким миючим засобом. Дотримуйтесь інструкцій виробника щодо догляду за бандажем. Зберігайте його в сухому і прохолодному місці, подалі від джерел тепла та прямих сонячних променів.

Виробник Orliman ( Іспанія ) DONJOY (США) Dr.Life (Україна) Remed (Україна) Vitamed (Україна) Реабілітімед ( Україна ) Med textile ( Україна ) Toros Group (Україна) Medi ( Німеччина ) Aurafix (Туреччина) Ковель (Украина) Білосніжка ( Україна ) Тиса -Київ ( Україна ) Dr. Frei (Швейцарія) Алком ( Україна ) Variteks ( Туреччина ) Otto Bock ( Німеччина ) Тривес ( Росія ) Tonus Elast ( Латвія ) Oppo ( США ) Thuasne ( Франція ) ARMOR (Туреччина) Стан ( Україна ) diPulse (Швеція) Біомед (Україна) Maxar ( США ) Support Line (Туреччина) Мамин Дом LU MARK (Тайвань) Типи виробів Попереково - крижова Пов'язки для голеностопа Ортези на голеностоп Грудопоперековий Тутори для гомілковостопних суглобів Гомілковостопні Променево-зап'ясткові Спортивні Плечові Шина Пупкові та пахвинні Зігріваючі Фіксатор щиколотки Пов'язка Дезо Косиночний Для овалу обличчя Ліктьовий При переломі плеча При переломі руки Для військових Компресійний бандаж Призначення до застосування Післяопераційні Підтримуючі Протирадикулітні Гострі болі в попереку При фізичних навантаженнях Після операції на міжхребцевих дисках Бандажі після кесарів Зігрівальні При остеохондрозі Післяпологові При пупковій грижі Протрузії При опущенні нирок Фіксуючі пов'язки на руку Фіксатори великого пальця руки Труси - бандаж При розтягненнях , розривах зв'язок Бандаж плечовий підтримуючий Фіксатори лучезапястного суглоба Ортези на променезап'ястковий суглоб Плечові ортези При грижі хребта Бандаж при пахвинній грижі Після видалення жовчного міхура Спондилоартроз Остеоартроз Спондилоліз Люмбалгія При травмі щиколотки При запаленні При переломі Після вивихів При нестабільності суглоба При артрозі Синдром звисаючої (падаючої) стопи При набряках Категорія користувачів Чоловічі Дитячі Жіночі Ступінь фіксації Напівжорсткий Жорсткий Еластичний Повна фіксація Розмір XXS XS XS-S S S-M M M-L L L-XL L-XXL XL XL-XXL XXL XXXL XXXL-XXXXL XXXXL Універсальний 0 1 2 3 4 5 6 7 8 Mp Sp Lp 9 Варіант Лівий Правий Універсальний Ребра жорсткості Без ребер жорсткості 4 ребра З ребрами жорсткості 6 ребер Висота 28 20 16 21 26 30 32 Розміри S M L XL Категорія користувачів Чоловічий Жіночий Для людей похилого віку Розміри S M L XL Колір Білий Чорний h
Відгуки покупців
Рейтинг: 4.9 з 5 на основі 736 відгуків
Мінімальна ціна на бандажі: 39 грн
Максимальна ціна на бандажі: 15990 грн
Кількість товарів в категорії: 501
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Корсет попереково - крижовий напівжорсткий " LUMBITRON " LT - 280 Orliman, (Іспанія)

по всій Україні

Кур'єрська доставка по Києву БЕЗКОШТОВНО

Безкоштовні консультації лікарів

оn-line і в магазинах

  • ортопеда-травматолога
  • реабілітолога
Наші магазини