Кисневі концентратори

 

кисневий концентратор Як вибрати кисневий концентратор?

 
Сучасні кисневий генератор – це пристрій, за допомогою якого можна отримати чистий кисень з атмосферного повітря для використання як у медицині, так і в побутових умовах. Прилад застосовується як додаткова терапія при лікуванні важких пацієнтів з порушенням функції дихання, яким необхідне додаткове надходження кисню.
Купити кисневий концентратор швидко і за вигідною ціною можна на сайті інтернет-магазину Med-magazin.ua, де представлені різні моделі в залежності від їх призначення:
 
Домашні;
для лікувально-профілактичних закладів;
Універсальні.
 
Кому потрібний генератор кисню?
 
Концентратори знадобиться всім користувачам, які з тих чи інших причин відчувають недостатність кисню. Це можуть бути захворювання серцевої, нервової, дихальної систем, крім того, він стане в нагоді вагітним жінкам, людям з надмірною вагою, спортсменам і всім, кому необхідний додатковий приплив кисню. Кисневий концентратор, вартість якого залежить від функціоналу, широко використовується в ЛПЗ та вдома при лікуванні наступних патологій:
 
•Загострення астми, обструктивний бронхіт, ГРВІ, ГРЗ, легенева недостатність у тяжкій формі, муковісцидоз;
• В операційних, палатах інтенсивної терапії, реанімації, а також у відділеннях фізіотерапії, санаторіях для приготування кисневих коктейлів.
 
Медичний генератор кисню для дому використовується не тільки при певних проблемах з легенями, він необхідний при захворюваннях нервової, серцево-судинної та інших систем органів для нормалізації їхньої функції. Пристрої для домашнього використання широко застосовуються не тільки для полегшення дихання, вони знадобляться для приготування кисневих коктейлів.
 
Приготувати коктейль дуже просто:
 
• У будь-яку рідину – молоко, сік, морс всипати піноутворювальну суміш;
• У прилад (міксер, коктейлер) подають кисень зі швидкістю 2 літри/хвилину;
• Збивають суміш до отримання густої однорідної піни.
 
Прилад можна обрати на сайті Med-magazin.ua. де є варіанти різної вартості. Концентратор життєво необхідний хворим із хронічними захворюваннями, а також захворюваннями серцевої системи, для покращення якості життя.
 
Переносний кисневий концентратор призначений для реабілітації хворих із ураженнями легень, із серцево-судинними захворюваннями. Використовуючи такий апарат, можна не лежати у ліжку біля стаціонарного кисневого концентратора, пацієнт має повну свободу пересування. Разом з іншими медичними виробами, наприклад контактні лінзи або медичний трикотаж, він допоможе запобігти ускладненням.
 
Сучасний портативний генератор кисню може працювати у різних режимах, від чого залежить продуктивність:
 
• Постійний – до 5 л/хв;
• Пульсовий – до 6 л/хв.
  
Купивши такий товар на сайті Med-magazin.ua., хворий зможе вести активний спосіб життя – довго гуляти, подорожувати, самостійно ходити магазинами. У разі, коли киснева недостатність виникне раптово, хворий може швидко скористатися концентратором.
 
Якщо Ви вирішили купити генератор кисню для домашнього користування, можна придбати апарат, укомплектований небулайзером. Завдяки цьому можна не тільки полегшити дихання та приготувати кисневий коктейль, а й лікувати в домашніх умовах різні застудні захворювання.
 
Кисневий концентратор для приготування коктейлів у домашніх умовах, який можна вибрати на сайті Med-magazin.ua, може мати невисоку продуктивність – 1-3 літри. З генератором кисню можна постійно збагачувати організм чистим киснем, як, наприклад, під час прогулянки на свіжому повітрі. Це зручно в тому випадку, коли людина не має часу чи фізичної можливості часто робити подібні променади.
 
Подібна терапія сприяє поліпшенню роботи мозку, знижує втому, позбавляє користувача безсоння, зменшує наслідки стресу і допомагає відновитися організму після важких фізичних та інтелектуальних навантажень.
Кисневий концентратор для дому управляється всього двома кнопками - кнопка «Включення/Вимикання» і кнопка регулювання кисневого потоку. Більшість домашніх концентраторів мають вбудовану сигналізацію для запобігання позаштатним ситуаціям – перетискання трубки, зниження концентрації кисню, відключення живлення.
 
Принцип роботи
 
Кисневі генератори для домашнього використання прослужать довго, якщо використовувати їх за інструкцією.
Загальний принцип роботи концентраторів полягає в тому, що повітря через пиловий та бактерицидний фільтри надходить у медичний компресор, а потім під тиском у колонки з цеолітом. Далі очищене від азоту повітря збирається в накопичувачі, де відбувається регуляція потоку та зволоження, після чого повітря готове для вдихання пацієнтом.
 
Перетворювач кисню поділяє повітря на кисень, азот, частка інертних газів та інших домішок. Для цього призначені фільтри-адсорбенти, які знаходяться усередині приладу. Фільтрів кілька, поки один працює, інший продувається від азоту, що скупчився в ньому. Після поділу повітря на складові кисень збирається у певний резервуар-ресивер і подається на вихід концентратора для використання за призначенням, а азот віддаляється назад у приміщення.
 
Коли використовують кисневий апарат для дихання
 
Придбати пристрій на сайті Med-magazin.ua рекомендується наступним користувачам:
 
Жінки у положенні, особливо у тому випадку, коли спостерігається гіпоксія плода;
Користувачі з надмірною вагою;
Пацієнти похилого віку;
Користувачі, які займаються активними видами спорту;
Курці.
 
Незважаючи на те, що пристрій практично не має протипоказань, перед його використанням треба проконсультуватися з лікарем, оскільки надлишок кисню може спричинити різке отруєння організму.
 
На запитання "Скільки можна дихати кисневим концентратором?" не можна дати однозначну відповідь, оскільки довго дихати киснем може завдати шкоди здоров'ю. Час сеансу оксигенотерапії повинен визначити лікар залежно від діагнозу та тяжкості стану хворого. Деякі апарати мають спеціальний таймер, який вимикає прилад у вказаний час. Запитуючи, "Що заливати в кисневий концентратор?", зазвичай користувачі цікавляться, що заливати у зволожувач, який необхідний для зволоження газової суміші на виході, щоб не обпалити легені. У зволожувач кисню необхідно заливати дистильовану воду, тому що в ній не міститься шкідливих домішок та опадів.
 
Критерії вибору
 
Купити концентратор кисню швидко та вигідно можна в інтернет-магазині Med-magazin.ua, де є різні моделі. При виборі слід керуватися такими критеріями:
 
Можливість роботи при відключенні джерела електроенергії; наявність функції самодіагностики;
Продуктивність за різних режимів. Портативний домашній кисневий апарат для дорослих повинен виробляти 4-5 л/хв, вміст кисню має бути не меншим за 80%;
Вага. Цей параметр є особливо важливим для портативного пристрою. Інтернет-магазин на своєму сайті Med-magazin.ua пропонує пристрої, що працюють від стаціонарної мережі, автомобільної мережі та від автономних акумуляторів. При можливості автономної роботи обов'язково зверніть увагу, на який час розрахований цей режим;
Габарити. Переносні портативні пристрої повинні мати ручки для перенесення та коліщатка;
Рівень шуму. Цей параметр особливо важливий для медичних пристроїв, які можуть підключатися будь-якої доби, наприклад, у лікувально-профілактичних закладах. У домашніх умовах апарат найчастіше використовується вдень, але краще вибирати з низьким рівнем шуму, щоб прилад не заважав оточуючим. Оптимальний рівень не повинен перевищувати 35 дБ;
Час роботи до першого обов'язкового технічного обслуговування (ресурс);
Комплектація (кількість та вид канюль, масок, фільтрів, сполучних шлангів);
Гарантія (від 3 до 5 років). Гарантія поширюється на всі поломки, пов'язані із браком виробництва та матеріалів.
 
Сайт Med-magazin.ua пропонує якісні концентратори для дому з ресурсом 10 та більше років до першої зміни внутрішніх фільтрів.
 
На питання "Як правильно користуватися кисневим концентратором?" може відповісти лікар чи консультант медмагазину. Зазвичай подачу кисню починають із малої швидкості, наприклад, 3 л/хв. Якщо пацієнт почувається добре, процедуру продовжують на цій швидкості. Якщо нестача кисню триває, швидкість збільшують до 4-5 л/хв.
 
кисневий апарат
Кисневі маски
 
Ціна кисневого концентратора безпосередньо залежить від функціоналу та комплектації. Хороший кисневий апарат комплектується носовою канюлею, дифузором або кисневою маскою. Маска необхідна для того, щоб зберегти концентрацію та доставити кисень у повному обсязі
е. Маски бувають для дорослих та дітей, вони виконуються з гіпоалергенного м'якого полімеру. Перед використанням слід перевірити, наскільки щільно вона прилягає до обличчя і чи герметично приєднується шланг, що йде від маски до зволожувача, звідки виходить кисень, інакше неможливо уникнути втрат. Щоб маска прослужила довго, треба правильно її доглядати - мити м'якою губкою слабким миючим розчином, сушити і зберігати вдалині від нагрівальних приладів.
 
 
Навіщо використовують кисневий концентратор?
 
Кисневий генератор – це апарат отримання чистого кисню з атмосферного повітря. Кисень використовується в медицині в процесі лікування різних захворювань дихальної, серцево-судинної, нервової та інших систем з порушенням функції дихання, коли необхідне додаткове надходження кисню. Нині кисневий концентратор може використовуватися під час лікування COVID-19.
 
Що являє собою кисневий концентратор?
 
Кисневий концентратор складається з наступних частин:
 
- компресор;
- фільтри первинної (грубою) та тонкого очищення;
- осушувач повітряної суміші;
- Генератор кисню – основний конструктивний елемент, який складається із 2-х цеолітових циліндрів. Усередині циліндра знаходяться цеолітові кульки – «молекулярне решето», яке пропускає молекули кисню та затримує молекули азоту.
 
Коли потрібний кисневий концентратор?
 
Оксигенотерапія показана у таких випадках:
 
  • Гострі та хронічні захворювання легень, що супроводжуються дихальною недостатністю;
  • COVID-19;
  • Гіпертензія у малому колі кровообігу;
  • Набряк шляхів дихання та дихальна недостатність при бронхіальній астмі;
  • Муковісцидоз;
  • Хронічна обструктивна хвороба легень – підвищення активності слизових залоз, запалення та обструкція дихальних шляхів;
  • Серцева недостатність, як результат пороку серця та різних захворювань серця.
Чи потрібно заправляти кисневий концентратор?
 
Ні, не треба. Концентратор кисню виробляє кисень з атмосферного повітря та не вимагає додаткових заправок.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
На сайті інтернет-магазину представлені товари провідних світових виробників:
Unomedical (Данія), InterSurgical, Flexicare (Великобританія) та інші, а також вигідні ціни на глюкометри .
 
 
 
 

Концентратор

Invacare Perfecto 2 V (США)

 

7F-5B OSD (Китай)

 

5 літрів OLV-5А, Heaco (Olive)

(Велика Британія)

5 літрів OLV-10, Heaco (Olive)

 

5 - 1 літр OSD

Продуктивність (л/год)

5л/хвилину

5л/хвилину

5л/хвилину

10л/хв.

5л/хвилину

Тиск на виході, кПа

 

20-50

20-60

50-80

 

Потужність, Вт

280

320

320

610

100

Рівень шуму, дБ

37

55

43

56

43

Габарити, см

 

49*36*58

34,4*30,6*56

34,4*30,6*56

27*17,5*30

вага, кг

20,5

19

15

18

7,5

Комплектація

Масок немає

Масок немає

Назальна канюля, фільтр НЕРА, первинний фільтр, зволожувач

Канюля, фільтр НЕРА, первинний фільтр, зволожувач

Носова канюля, пульт керування, фільтр тонкого очищення

Особливості

Потік кисню - від 0,5 до 5 літрів на хвилину (з вбудованим модулем аналізу концентрації кисню, що виходить).

Оснащений сигнальною системою SensO

Можливість встановлення таймера від 1 до 99 хвилин

Захист від перегріву.

Звуковий сигнал за відсутності електроживлення.

 

Функція голосової команди, РК-дисплей, коліщатка та рука для переміщення

Функція голосової команди, РК-дисплей,

РК-дисплей, пульт, компресор із захистом від перегріву, додаткова Аніон-терапія

Ціна, грн

36900

24500

18300

28900

12999

 

Купити прилад будь-якої моделі можна на сайті «Med-magazin.ua», де також можна знайти повну характеристику та інструкцію з використання, та інші товари, наприклад недорогий тонометр , функціональне медичне ліжко . Перед вибором апарата проконсультуйтеся з лікарем.

 

 

Виробник Біомед (Україна) Heaco ( Великобританія ) Invacare (США) OSD (Китай) AirSep (США) Yuwell (Китай) Caire (США) Activox (КНР) Doctor Life EximLab (Китай) OXYTEK Medical Technology (Китай) Olive (Китай) DeVilbiss (США) Китай Kare Medical (Туреччина) Краса і здоров'я (Україна) SL (Китай) Праймедіа (Україна) ULTRAMED (Єгипет) Medicare (Україна) Продуктивність 1 літр До 3 літрів До 5 літрів До 10 літрів до 8 літрів Рівень шуму, Дб 43 60 37 50 55 46 53 40 45 48 56 Об'єм O2, л/хв 1-5 0,5-5 0,5-3 0,5-10 1-3 0-10 1-10 1-9 1-8 Потужність, Вт 150 320 280 480 600 350 1300 48 400 340 330 125 500 100 300 380 230 580 Маска в комплекті Немає Є Призначення При серцевої недостатності При пневмонії
Відгуки покупців
Рейтинг: 4.8 з 5 на основі 154 відгуків
Мінімальна ціна на кисневі концентратори: 6 грн
Максимальна ціна на кисневі концентратори: 650000 грн
Кількість товарів в категорії: 146
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Портативний рекреаційний кисневий інгалятор Активокс 8л Activox
Розгорнути