Ходунки і роллатори

Для комфортного і безпечного пересування людей похилого віку, хворих, які перенесли серйозні травми або операції, у яких порушені функції опорно-рухового апарату, розроблені спеціальні пристосування. Серед реабілітаційної медтехніки найбільш стійкими і універсальними є різні моделі ходунків, призначених для дорослих. Вони являють собою конструкцію з міцної алюмінієвою рамою на чотирьох ніжках або коліщатках, спираючись на які, інвалід пересувається всередині приміщень і на вулиці банда.
Проблема людей, для яких самостійне переміщення важко - постійна потреба в сторонньої допомоги. Використання ходунків і роллаторов для інвалідів допомагає відчути незалежність, знизити навантаження на пошкоджену область, зберегти рівновагу при русі. Їх перевага перед милицями і тростиною - велика площа опори, що допомагає краще тримати баланс людям з порушенням координації рухів. Це позбавляє від необхідності використовувати каталку.

Як вибрати ходунки для дорослих в залежності від стану хворого

Вибираючи виріб, керуються серйозністю травми або захворювання, здатністю тримати баланс і іншими індивідуальними фізичними можливостями потенційного користувача. Виділяють наступні типи моделей:
• Стандартні (фіксовані, стаціонарні) - прості і практичні пристосування на чотирьох ніжках з гумовими наконечниками. Для пересування на таких дорослих ходунках конструкція піднімається і переставляється вперед. Ці моделі - оптимальний варіант в перший місяць реабілітації, оскільки вони дають максимальну стійкість.
• Крокуючі - в них не потрібно переставляти конструкцію цілком, оскільки ліві і праві ніжки переміщаються з кожним кроком людини вперед (почергово).
• Універсальні - за допомогою перемикачів перетворюються з фіксованих в крокуючі. Завдяки цьому їх використовують на початковій стадії реабілітації в стаціонарному положенні і на пізньому етапі одужання - в крокуючому.
• З коліщатками на передніх ніжках - забезпечують більшу мобільність, але не підходять людям з порушеною координацією рухів.
• Дворівневі (нешагающіе) - для полегшення вставання з сидячого положення в них для опори передбачені додаткові поручні на нижньому рівні.
• Пахвові - поєднують в собі ходунки і милиці, рекомендуються людям з порушенням балансу, які перенесли інсульт, ослабленими руками, оскільки в них навантаження з кистей переноситься на область пахв.
• Роллатори - чотириколісні моделі, оснащені ручними гальмами, сидінням для відпочинку, кошиком для продуктів. З роллаторамі на колесах для літніх і травмованих, але активних людей, легко прогулюватися вулицями, ходити в магазини, в кіно та інші установи.
Звертайте увагу на можливість складання, що спрощує транспортування.

Особливості дорослих ходунків

У кожної моделі свої переваги. Стаціонарні - найбільш стійкі, тому якщо людина відчуває запаморочення і порушена координація рухів, то вони стануть кращим рішенням проблеми. Завдяки їм, навіть в перші посттравматичні дні, можна відмовитися від крісла-каталки і переміщатися самостійно. Ціна на моделі фіксованих ходунків для дорослих найдешевша - до 700 грн. Прекрасні відгуки отримали роллатори OSD. Вони зручні в експлуатації, дозволяють переміщатися на значні відстані і під час тривалих прогулянок можна перепочити на спеціальному сидінні.
Вибирати вироби необхідно, виходячи з фізіологічних параметрів користувача (ваги, зросту), стану здоров'я і передбачуваного місця використання - приміщення або вулиця. У більшості виробів передбачена можливість складання і регулювання висоти під зріст користувача. Використання пристосувань, невідповідних по висоті, приведуть до болів в хребті, неправильного розподілу навантаження і іншим проблемам. Для користувачів з великою масою тіла потрібні посилені пристосування. Для цього на ніжках є отвори і кнопка, за допомогою якої встановлюється необхідний рівень. Поручні оснащені рифленими накладками, щоб долоні не ковзали.
Купити ходунки за доступною вартості можна в мережі «Med-magazin.ua» Києва або замовити доставку по Україні в інтернет-магазині. Виникли питання - телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, наші консультанти завжди раді Вам допомогти!
Відгуки покупців
Рейтинг: 4.9 з 5 на основі 185 відгуків
Мінімальна ціна на ходунки та ролатори: 48 грн
Максимальна ціна на ходунки та ролатори: 16500 грн
Кількість товарів в категорії: 49
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Ходунки складні алюмінієві крокуючі Dr.Life 10188/E/SL
Популярні питання
Ширина ходунків Dr.Life 12850 відповідає заявленій в характеристиці (43 см)? Це ширина між ручками? 1 ответ
Доброго дня. Ширина ходунків Dr.Life 12850 відповідає заявленій в характеристиці (43 см) ширина між ручками.
Для чего использовать дополнительно приложенные детали 1 ответ
Добрый день! Смотрите в инструкции пользователя. Там должно быть указано куда подходит какая деталь. Спасибо за вопрос!
Здравствуйте! Подойдут ли двухуровневые ходунки после ампутации ноги пошопару? 1 ответ
Доброго времени суток. После ампутации стопы по Шопару рекомендованы к использованию ходунки с регулировкой высоты. Также, при выборе ходунков, обратите внимание на вес ходунков и наличие противоскользящих опор.
Для транспортировки сложить можно? 1 ответ
Здравствуйте! Изделие имеет складной механизм, складывается для транспортировки. Спасибо за обращение!
Доктор лайф10184SLW колеса резиновые или пластиковые? Производство не Китай? 1 ответ
Добрый день, Лидия. В этих ходунках колеса из плотной резины. Производитель Dr.Life (Украина). Спасибо за обращение.
какие лучше преобрести ходунки после черезвертального перелома бедра для пожилой женщины возраста 86 лет. Шагающие ходунки на 4ножках, удобно ли будет учится вставвать с их помощью? 1 ответ
Добрый день, Алена. Обратите внимание также на данную модель:/item_n12664.htm Эта модель идеальное поддерживающее средство для пожилых людей или в послеоперационный период. Спасибо за обращение.
Добрый день! Посоветуйте пожалуйста какие ходунки лучше взять. Моей бабушке 82 года. У нее отекают сильно ноги и болят суставы, тяжело вставать и передвигаться. Вес около 100 кг. рост 165-170 1 ответ
Здравствуйте, Екатерина! Могу предложить Вам рассмотреть модель /item_n2848.htm. Но что бы правильно по росту подошли ходунки, нужно измерить расстояние от пола до выпрямленной руки(согнутой в кулак). В данной модели если расстояние oт 79 см дo 96 см, то ходунки подойдут. Так же хорошая модель /item_n1398.htm. Данная модель ходунков может использоваться в 2-х положениях шагающие и нешагающие (стационарные)
Что такое максимальная нагрузка? Как она связана с весом. Если человек весит около 160кг, с какой нагрузкой нужно выбирать ходунки 1 ответ
Добрый день, Наталия! В нашей сети магазинов, продаются ходунки для людей, с весом до 150 кг. Максимальная нагрузка - вес человека. Спасибо за обращение!
Розгорнути

по всій Україні

Кур'єрська доставка по Києву БЕЗКОШТОВНО

Безкоштовні консультації лікарів

оn-line і в магазинах

  • ортопеда-травматолога
  • реабілітолога
Наші магазини