Секційні протипролежневі матраци з компресором

Людям, які опинилися прикутими до ліжка, потрібно не тільки повноцінний догляд, що виражається в годуванні, зміні памперсів або судна і допомоги в проведенні гігієнічних процедур, а також потрібно забезпечити захист від пролежнів. Близьким або доглядальниці доводиться часто міняти хворому положення тіла, що важко і не завжди можливо, тому краще рішення - купити модель протипролежневі динамічного матраца. Це найкраща альтернатива масажу, який потрібно робити лежачому пацієнту, щоб попередити небезпечні наслідки пролежнів, такі як зараження крові.
У малорухливого або обездвиженного пацієнта, від тривалого перебування в одному положенні, під вагою тіла стискаються м'які тканини між поверхнею ліжка і скелетом. Порушується їх кровообіг, харчування і припиняється надходження кисню до шкірних покривів. В результаті відбувається загибель клітин, відмирання тканин і утворюються глибокі, труднозаживающие, пролежневих рани. Використання антіпролежневого компресорного матраца стане найкращим профілактичним і лікувальним засобом для боротьби з трофічними порушеннями тканин. Найчастіше вони з'являються на сідницях, в області крижів, лопаток, п'ят, потилиці і ліктів.

Як працює секційний протипролежневі матрац?

Існує два різновиди даних протипролежневі систем - з комірчастою структурою і секційні. Перший варіант призначений для профілактики і лікування пролежнів початковому ступені. Застосування матраців для лежачих хворих складаються з, паралельно розташованих, балонів-секцій і компресора сприяє загоєнню, вже наявних ран аж до 4 ступеня. Це система, цілодобово працює від електромережі, але споживає мінімум потужності - близько 8 Вт.
Повітря з компресора по трубках надходить в секції матраца, які по черзі, з циклом 6-20 хвилин, наповнюються. За рахунок цього забезпечується рівномірний розподіл навантаження, безперервний масаж тіла, завдяки чому відбувається нормалізація кровопостачання тканин і загоєння ран. Таку здатність мають тільки моделі протипролежневі матраців з повітряним компресором, на відміну від поролонових виробів, які підходять тільки для профілактики і в разі якщо реабілітація не передбачає тривале нерухоме перебування в горизонтальному положенні.

Критерії вибору матраца секційного типу для лежачих хворих

Застосування даного типу виробів необхідно пацієнтам, у яких діагностовано інсульт, важкі травми, порушення функцій опорно-рухового апарату, опіки, кома, онкологічні та соматичні захворювання, що приковує до ліжка. Їх широко використовують в домашніх умовах для літніх і ослаблених людей, а також стаціонарі, де проходять лікування знерухомлені пацієнти. Вибір секційного протипролежневі компресорного матраца залежить від стану хворого і індивідуальних особливостей, тому важливо враховувати:
- для якої мети купується модель - попередження або лікування, вже розвинулися, пролежнів;
- ступінь захворювання;
- на скільки обмежена рухливість;
- чи здатна людина постійно витримувати масаж або періодично потрібна зупинка зміни тиску;
- вага тіла користувача.

Зверніть увагу на функціональні можливості і параметри системи:

• для якій стадії пролежнів вона розрахована - якщо вони перейшли в IV ступінь рекомендується модель OSD-517EL або Arsos soft ADL;
• матеріал - ПВХ (клейончасті) або суміш ПВХ і нейлону. Перший варіант практичний, простий в догляді і легко ремонтується, прогумовані моделі з ПВХ + нейлон забезпечують більш високий рівень комфорту;
• перфорація (мікроотвори) для забезпечення вентиляції і попередження дебати шкіри;
• кількість секцій;
• максимально допустиме навантаження - зазвичай вироби даного типу здатні витримувати вагу до 150 кг
• наявність функції статичного тиску, завдяки їй пристосування на деякий час фіксується в нерухомому положенні, це потрібно людям, яким постійний масаж доставляє біль або дискомфортні відчуття;
• функція CPR (серцево-легенева реанімація), при якій за допомогою автоматичного спуску повітря;
• сигнал тривоги, якщо система несправна або обраний рівень тиску не відповідає масі тіла хворого;
• наявність статичних елементів - в деяких моделях (Arsos soft ADL) балони, розташовані під головою нерухомі, таким чином, масажується тільки потрібні ділянки тіла, найбільш схильні до пролежнів;
• рівень шуму (не повинен перевищувати 15 Дб) і антивібраційна система.

Де купити протипролежневі системи?

Добрі відгуки отримали антіпролежневие системи ADL, OSD, Gi-emme, Eurocare, Armed і УМЗ. Вони стануть надійними помічниками людям, за збігом обставин, які опинилися прикутим до ліжка. Купити модель, відповідну конкретним вимогам можна в магазинах «Med-magazin.ua», розташованих в Києві і Харкові або замовивши товар на сайті з доставкою по Україні. Ціна 5000-20000 грн. Телефонуйте - наші консультанти завжди готові відповісти на Ваші запитання та допоможуть визначитися з вибором!

Відгуки покупців
Рейтинг: 4.9 з 5 на основі 26 відгуків
Мінімальна ціна на протипролежневі матраци з компресором (секційні): 4999 грн
Максимальна ціна на протипролежневі матраци з компресором (секційні): 19900 грн
Кількість товарів в категорії: 6
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Протипролежневий секційний матрац TKS -2012 B з компресором Gi-emme (Італія)