Молоковідсмоктувачі

Зціджувати молоко вручну - складно, довго і болісно. Спростити процедуру допомагає компактне пристосування для зціджування - молокоотсос. Прилад економить сили і час, дозволяючи продовжити термін грудного вигодовування і уникнути появи лактостазу. Дізнатися, який краще молокоотсос за відгуками споживачів можна на сайті med-magazin.ua, де є докладний опис кожної моделі.
 

Види 

Пристрої для зціджування молока відрізняються конструкцією, механізмом роботи і вартістю. Одні годуючі мами воліють використовувати більш дешеві і безшумні ручні (механічні) моделі. Інші жінки роблять вибір на користь електричних молоковідсмоктувачів, які дозволяють не докладати фізичних зусиль. Механічні та електричні прилади мають безперечні переваги і певні недоліки.
 
Ручні молоковідсмоктувачі представлені помповими, поршневими і шприцевими моделями:
 
  • Помпові пристрої оснащуються гумовою грушею (помпою), яку необхідно постійно стискати для створення вакууму;
  • Шприцеві молоковідсмоктувачі функціонують за рахунок вертикального переміщення циліндра. Шприцевий відсмоктувач молокаскладається із двох циліндрів. Один накладається на груди, а другий рухається вперед-назад. Прилад утворює вакуум з допомогою руху поршня. Це найпоширеніший вид пристрою;
  • Поршневі моделі приводяться в дію шляхом натискання важеля, який кріпиться до силіконової насадки на сосок Поршневий автоматичний молоковідсмоктувая комплектується пляшечкою. Для початку процедури натискається важіль, насадка щільно притискається до грудей.
Плюси механічних тонометри - простий догляд, зручність стерилізації, тиха робота, хороша швидкість зціджування і прийнятна ціна. 
Мінус - потрібно докладати зусиль.
 
Електричні молоковідсмоктувачі зціджують молоко без участі користувача: прилад створює вакуум за рахунок роботи вбудованого моторчика. Деякі моделі функціонують в двофазному режимі, імітуючи неглибокі і глибокі смоктальні рухи. Дорогі молоковідсмоктувачі оснащуються мікропроцесором, який контролює ритм зціджування. Окремі моделі комплектуються двома воронками.
 
Електро молоковідсмоктувач утворюює вакуум за допомогою двигуна, швидко і безболісно зціджуює молоко. Не потрібно жодних зусиль, руки залишаються вільними. Головне - правильно поставити накладку, щоб сосок був у центрі, потім просто включити молоковідсмоктувач.
 
Електричний молоковідсмоктувач має ряд переваг:
 
  • Двофазне зціджування. Пристрої мають програму, яка регулює ритм природного годування. Забезпечується ефективність та швидкість процесу.
  • Регулювання сили зціджування. Опція дозволяє вибрати комфортний режим роботи пристрою.
  • Відсмоктування із двох грудей одночасно. Ця функція економить час.
  • Масажер. Механізм масажує молочні залози, стимулює лактацію.
Процес зціджування полегшується. Використовувати виріб не складно.
 
Ціна на молоковідсмоктувач в Україні залежить від типу, марки, комплектації і функціональних можливостей приладу. На сайті med-magazin.ua можна дізнатися, скільки коштує молоковідсмоктувач, щоб вибрати найбільш підходящу модель.
 

Коли використовуються молоковідсмоктувачі

 
  • Для активізації лактаційного процксса в момент лактаційних кризів;
  • При відсутності апетиту у дитини, коли необхідно видалити з грудних желех залишок молока;
  • Для безболісного і швидкого процесу розціджування застоїв;
  • При хворобі мами, що годує і неможливості прикладанні малюка до грудей.
 

Як вибрати молокоотсос

 
Вибирайте молоковідсмоктувач з урахуванням потреб: для частих процедур зціджування краще купувати поршневі або електричні моделі, для рідкіх - шприцеві прилади.
 
  • Враховуйте: дешеві механічні молоковідсмоктувачі при частому використанні швидко виходять з ладу. Хороший дешевий молоковідсмоктувач можна вибрати з моделей «Avent», «Dr.Frei», які виготовлені з високоякісного пластику
  •  і забезпечують повне спорожнення грудей;
  • Не забувайте про конструкцію воронки: накладка повинна мати анатомічну форму і опуклості у формі пелюстків, оптимальний матеріал – силікон;
  • При виборі електронних моделей віддавайте перевагу автономним молоковідсмоктувачам, які працюють як від мережі, так і від батарейок;
  • Більш комфортне зціджування забезпечують пристрої з двофазним режимом;
  • Приділяйте увагу комплектації - при наявності пляшечки, яка приєднується до воронки, вам не потрібно переливати молоко в іншу ємність.
 
Кращі молоковідсмоктувачі від провідних світових виробників представлені на сайті med-magazin.ua, де є докладний опис, правила користування і рекомендації щодо застосування кожної моделі. Використовуйте бонуси, щоб купити молокоотсос в інтернет магазині недорого «Мед-магазин» в Києві за зниженою ціною.
 
Відгуки покупців
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 33 відгуків
Мінімальна ціна на молоковідсмоктувачі: 88 грн
Максимальна ціна на молоковідсмоктувачі: 11729 грн
Кількість товарів в категорії: 8
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Молоковідсмоктувач індивідуальний ручний з пластиковим резервуаром Альпіна Пласт
Розгорнути

по всій Україні

Кур'єрська доставка по Києву БЕЗКОШТОВНО

Безкоштовні консультації лікарів

оn-line і в магазинах

  • ортопеда-травматолога
  • реабілітолога
Наші магазини