Догляд за ранами

Подряпини, порізи, рани, в тому числі післяопераційні трапляються в житті кожної людини. На те, як швидко епідерміс відновиться і на тілі не залишиться слідів, багато в чому залежить від засобу для загоєння ран на шкірі. Для швидкої регенерації рекомендується використовувати мазь для загоєння ран.
Навіщо необхідно обробляти рану
Як відомо, шкіра виконує важливу функцію - захищає організм від проникнення хвороботворних бактерій ззовні. Навіть сама незначна ранка, опік, поріз порушують цілісність епідермісу і наражають на небезпеку здоров'я. Будь-яка травма шкіри потребує обробки спеціальним засобом: маззю, бальзамом, рідкими антисептиками. Серйозніші порізи вимагають накладання пластиру, пов'язки, компресу. Використовуючи ефективний засіб для обробки рани, можна уникнути ускладнень, косметичних вад, шрамів і слідів на шкірі.
Основні правила обробки ран
• При незначному опіку. Дуже важливо при тепловому опіку шкіри надати правильну медичну допомогу. Ділянка шкіри необхідно охолодити. Неушкоджена шкіра навколо опіку повинна бути очищена. Це можуть бути вологі гігієнічні серветки, антисептики. І тільки потім наноситься крем або гель після опіку на постраждалу тканину.
• Після операції. Догляд за післяопераційною раною починається відразу ж. Через 2 доби після операції деякі хворі можуть прийняти душ зі спеціальним миючим лосьйоном. Як правило, через 48 годин знімається пов'язка і рана обробляється антисептиком. Якщо рана піддається тертю одягом, лікар може порекомендувати накладання прозорою пов'язки або ж м'який еластичний пластир.
• Пролежні. Уражена ділянка епідермісу через кожні 3 години обробляється спиртом камфорним. Після чого можна наносити ефективний засіб - крем від пролежнів, крем антибактеріальний.
• Відкрита рана. Спочатку рана повинна промо антисептичним засобом, наприклад перекисом водню. Шкіра навколо рани обробляється спиртовмісних розчинів. Ще до лікарської допомоги рану варто обробити антибактеріальним засобом. Найкращий засіб для швидкого загоєння глибоких ран, яке можна застосувати в домашніх умовах - адгезивная пов'язка, гидроколлоидная пов'язка. Ці кошти легко і безболісно знімаються і надійно захищають рану від контакту із зовнішнім середовищем.
При яких станах ран необхідно терміново звернутися до лікаря
- Почервоніння.
- Набряклість місця рани.
- Підвищення температури всього тіла або ж місцеве.
- Наростаюча біль.
- Гнійні виділення, сукровиця, кров.
Всі ці симптоми - привід для термінового візиту до лікаря. Але ще до відвідування медкабінета рану необхідно убезпечити - нанести антисептичні ранозагоювальні засоби для обробки відкритих ран і саден або мазевая пов'язка.
Що прискорює загоєння ран
1. У початковому періоді не можна використовувати ніякі мазі на жирових основах, так як щільна плівка на шкірі не дає рані очиститися від ексудату. Після обробки антисептиком і підсушування ранки використовують кошти з антибіотиками, наприклад, показано застосування Левомеколь, Левосин, Стрептолавена, Марамістіновой мазі.
2. Правильне ранозагоювальний засіб запобіжить проникненню інфекції ззовні (вторинне інфікування). Рекомендовано застосування Саліцилової мазі, Д-Пантенол, Актовегіну, Бепантена, Солкосерил.
3. На етапі рубцювання, коли йде процес розсмоктування ушкоджень, можна застосовувати велику кількість сучасних препаратів - аерозолів, гелів і кремів. Такі засоби мають гідрофільних ефектом і створюють можливості для якнайшвидшого відновлення, перешкоджаючи контактам поверхні рани з небезпечними агентами - дратівливими речовинами, інфекцією ззовні.
У деяких випадках, для поліпшення загоєння ран призначають ранозагоювальний пластир.
Для лікування трофічних опіків і діабетичних пошкоджень шкіри використовують загоює пластир для ран. Пошкоджена шкіра повинна бути захищена від проникнення бактерій. Для цього виробники просочують тканинний ділянку виробів спеціальними складами. Контактуючи з раною, виріб створює гелевий шар і знеболює ділянку. Клітини шкіри отримують оптимальне середовище для прискореної регенерації. Також для цих цілей використовують пластир для загоєння ран.
Що необхідно завжди мати в аптечці
• Рідкий пластир.
• Загоюючий засіб для ран.
• Гіпоалергенний пластир.
• Мазева пов'язка.
• Вологі гігієнічні серветки.
• Гелевий компрес.
• Бальзам для відновлення шкіри.
Засіб для загоєння ран.
Вибрати з каталогу з 426 товарів і купити Догляд за шкірою і ранами в Києві з швидкою доставкою по місту.
Ціни на Догляд за шкірою і ранами в Києві починаються від 6 грн і до 1135 грн.
Виробник Hartmann ЗМ KiKgel Seni ConvaTec Batiste (Великобританія) VMD Italia srl (Італія) Oystershell N.V. (Бельгія) ТОВ СПАСАТЕЛЬ (Україна) Реабілітімед (Україна) OSMA (Франція) Dispotech (Італія) Dynaseal Paramedic (Україна) Naflan (Німеччина) NATURELLE Antibacterial (Україна) Nordeplast (Латвія) Confort (Туреччина) Medicare (Україна) Укртехмед (Україна) Hyalo (Італія) Schonen (Швейцарія) SURGISPON (Індія) Beacon (США) Білосніжка (Україна) Akutol (Польща) Estem (Украина) Poputchik (Україна) Краса та здоров'я (Україна) Tristan (Україна) Energy of Nature (Україна) ДібуСель (Польща) Болотов (Україна) BleedStop (США) Экосвит ОЙЛ (Україна) StopsBleeding (США) SHOWER PACK (Україна) Вид Одноразовий душ Сорбалгон Протипролежневий
Відгуки покупців
Рейтинг: 4.9 з 5 на основі 145 відгуків
Мінімальна ціна на догляд за шкірою і ранами: 2 грн
Максимальна ціна на догляд за шкірою і ранами: 7441 грн
Кількість товарів в категорії: 204
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Гідроколоїдна пов'язка Hartmann Hydrocoll Thin 15 x 15 см
Розгорнути

по всій Україні

Кур'єрська доставка по Києву БЕЗКОШТОВНО

Безкоштовні консультації лікарів

оn-line і в магазинах

  • ортопеда-травматолога
  • реабілітолога
Наші магазини