Слухові апарати Спосіб обробки сигналу: Цифрові слухові апарати

Слухові апарати можна поділити на кілька груп. За способом кріплення розрізняють такі види слухових апаратів: завушні, внутрішньовушні, внутрішньоканальні, очкові та кишенькові слухові апарати. У завушних слухових апаратах мікрофон, підсилювач та навушник розміщені у загальному корпусі, що кріпиться за вухом разом із навушником. Внутрішньовушні та внутрішньоканальні кращі цифрові слухові апарати фіксуються в порожнині вушної раковини та у зовнішньому слуховому проході. Потім електроніка розміщується у корпусі, форма якого відповідає формі конкретного вуха. Умовою використання цього типу слухових апаратів (крім обмежень, пов'язаних із глибиною втрати слуху) є достатній розмір слухового проходу пацієнта та збереження мануальних навичок, необхідних для роботи з ними. Найчастіше використовуються цифрові камери, які забезпечують кращу якість звуку. Цифровий слуховий апарат для людини похилого віку використовує системи, що підтримують слух і полегшують використання слухового апарату.
 
Найважливіші з них:
 
  • Системи виявлення голосу, посилення мови та шумоподавлення — їхнє завдання в цифровому вигляді аналізувати сигнали з навколишнього середовища.
  • Системи усунення акустичного зворотного зв'язку - запобігають неприємному "писку" пристрою, викликаний повторною обробкою пристроєм раніше випромінюваного ним сигналу.
  • Багатомікрофонна технологія – дозволяє автоматично перемикатися між всеспрямованим та спрямованим мікрофоном залежно від звукового середовища.
  • Програми для прослуховування в конкретних акустичних ситуаціях - програми, які найчастіше використовуються: для прослуховування в шумі, для музики, для розмови по телефону.
  • Дистанційне керування – дозволяє віддалено змінювати програми прослуховування та регулювати гучність.
Системи звукового аналізу, які має цифровий апарат для слуху, використовуються для оцінки характеру акустичного фону. Залежно від цього, вибирається відповідний режим камери. Функція розширення чутності – дозволяє «переносити» нечутні звуки, наприклад, з діапазону високих частот до діапазону низьких – краще чути. Контролери оклюзії – системи, дозволяють звести до мінімуму т.зв. ефект «закладеного вуха», завдяки якому власний голос, який чує користувач слухового апарату, стає ближчим до природного. Купити цифровий слуховий апарат можна в Україні. Система контролю інтенсивності використання слухового апарату – використовується для вимірювання часу використання слухового апарату пацієнтом, це інструмент для фахівця зі слухопротезування. Ціна на такі прилади буде різною.
 
 
 
Відгуки покупців
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 75 відгуків
Мінімальна ціна на слухові апарати: 15 грн
Максимальна ціна на слухові апарати: 5254 грн
Кількість товарів в категорії: 40
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Універсальний Слуховий апарат Medica+ Sound Control 15 на акумуляторі (Японія)

по всій Україні

Кур'єрська доставка по Києву БЕЗКОШТОВНО

Безкоштовні консультації лікарів

оn-line і в магазинах

  • ортопеда-травматолога
  • реабілітолога
Наші магазини