Кисневі балони

Медичний кисень, що поставляється в кисневих балонах для дихання ємністю від 2 до 10 літрів, використовується в чистому вигляді (99,5%) або в складі дихальних / наркозних сумішей, для приготування яких застосовується спеціальне обладнання (дихальні контури і ін.) І аксесуари ( лицьові маски з трубками, назальні канюлі).
Інтернет-магазин «Med-magazin.ua» пропонує купити кисневий балон в Києві за спеціальною ціною. Скільки коштує кисневий балон можна подивитися на сайті med-magazinum.ua, де є опис кожної марки, що допоможе вибрати необхідний товар.

Область застосування кисневих балонів

Кисень є лікарським засобом, використовуваним для захисту мозку від гіпоксії, при ослабленні дихання, при отруєнні оксидом вуглецю. Інгаляційна оксигенотерапія проводиться з метою профілактики і лікування кисневої недостатності ЦНС, гастриту, хвороб печінки. Застосовується кисневий балон і для приготування корисного коктейлю (ентеральна оксигенотерапія), що зміцнює здоров'я. Якщо необхідно готувати кисневі коктейлі на виїзді або для людей з обмеженою рухливістю, а також в поїздці, то має сенс придбати маленький кисневий балон.

Вимоги до медичного кисню

Медичний газ відрізняється від технічного кисню складом і концентрацією. Чистий О (об'ємна частка від 99,5%) не містить водню і сторонніх домішок. Згідно з вимогами ГОСТ 5583-78 в складі очищеного газу може бути присутнім не більше 0,1% двоокису вуглецю. Стандартом регулюється не тільки характеристики газу, але і якість самої ємності, що виготовляється з міцної вуглецевої сталі.
Медичний кисневий балон включається до реєстру лікарських засобів, має номер і атестат, який свідчить про відсутність у складі будь-яких сторонніх домішок. Безпека вмісту ємкості підтверджується наявністю реєстраційного посвідчення.
Вибрати й купити кисневий балон з маскою можна на сайті med-magazin.ua, де є зразки різного об'єму, з додатковими пристосуваннями для транспортування. Консультанти магазину допоможуть підібрати необхідний товар і розібратися, як його використовувати.
При виборі звертайте увагу на зовнішній вигляд балона:
відсутність слідів пошкоджень;
наявність клейма з інформацією (номер, маса, виробник, рік виготовлення та ін.).

Транспортування, зберігання та використання кисневих балонів

Правила застосування, зберігання і перевезення кисню в балонах (техніка безпеки) регламентуються ГОСТом:

  • ємності з газом транспортуються спеціалізованим наземним транспортом у вертикальному положенні;
  • в процесі перевезення необхідно забезпечити надійну фіксацію балона (у візку або футлярі);
  • герметично закритий балон слід зберігати в темному сухому місці в видаленні від джерел вогню і тепла (понад 5 метрів);
  • ємність з киснем необхідно оберігати від ударів і падінь.
Вартість кисневого балона залежить про його обсягу, наявністю деталей та пристроїв, наприклад, візки для транспортування, діапазону регулювання газового потоку.
Для власників дисконтних карт магазину «Med-magazin.ua» ціна кисневих балонів ще нижче.
Відгуки покупців
Рейтинг: 4 з 5 на основі 12 відгуків
Мінімальна ціна на кисневі балони: 220 грн
Максимальна ціна на кисневі балони: 436 грн
Кількість товарів в категорії: 7
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Портативний рекреаційний кисневий інгалятор Активокс 8л Activox