Зволожувачі повітря

Сухе повітря – невидимий ворог здоров'я людей будь-якого віку. Раннє старіння, проблеми імунної системи, захворювання органів дихання та алергічні реакції у дітей – це далеко не весь перелік недуг, які переслідують роки. Особливо через сухість повітря люди страждають у зимовий період опалення. У холодну пору року оптимальна вологість повітря повинна становити 45-55% у житлових приміщеннях та не менше 60% у дитячих спальнях. Цілодобове використання радіаторів та обігрівачів призводить до висушення повітря до 15-20%.
Чи можливо самостійно змінити якість повітря у будинку? Так, якщо встановити зволожувач повітря для квартири.
 

Зволожувач повітря – користь здоров'ю

 
Постійне перебування у приміщенні із сухим повітрям підриває здоров'я, оскільки зневоднення згубно впливає функції всіх органів прокуратури та систем тіла людини.
 
Цілодобова підтримка вологості повітря в будинку на рівні 45-60% має цілющий вплив:
 
Знижується рівень ризику зараження вірусними та інфекційними захворюваннями.
Підвищується захисні функції організму, зміцнюється імунна система.
Поліпшується стан шкірних покривів та волосся.
Полегшується дихання.
Підвищується працездатність фізична та розумова.
Людина відчуває приплив сил, енергії.
Поліпшується якість сну.
 

Навіщо потрібний зволожувач повітря?

 
Найпростіший дешевий зволожувач повітря з гігрометром здатний наситити повітряні маси вологою до потрібного показника за лічені хвилини.
 
Сучасні моделі зволожувачів повітря мають низку корисних додаткових функцій, які створюють у будинку сприятливу атмосферу для життя:
 
Самостійно контролюють та підтримують на потрібному рівні показники вологості повітряних мас.
Очищають повітря шляхом іонізації, фільтрації або так званим способом «миття повітря» від пилу, бруду, шкідливих мікроорганізмів, кліщів та грибків.
Ароматизують або насичують повітря лікувальними випарами ефірних олій.
Нейтралізують шкідливий вплив електростатичної енергії, випарів від будівельних матеріалів та меблів, побутової хімії.
Продовжують термін служби меблів із натуральних матеріалів.
Хороші зволожувачі повітря очищають приміщення від грубих частинок бруду – шерсть, кіптяву, вуличний пил та смок.
 
 

Типи зволожувачів повітря

 
Моделі приладів розрізняються за принципом своєї роботи, перетворення води на пару.
Ультразвуковий. За допомогою вібруючої мембрани розбиває краплі води до розміру мікрочастинок. Волога пара має вигляд прохолодного серпанку.
 
Плюси .
Ультразвуковий зволожувач для повітря працює швидко, тихо та безпечно. Економічний в обслуговуванні та витраті електроенергії. Прохолодна пара має охолодний ефект.
Мінуси .
Після висихання вологий пилок може залишати білястий наліт.
 

Паровий.

 
Усередині приладу встановлений нагрівальний елемент, який доводить воду до кипіння і таким чином виходить гаряча пара.
 
Плюси .
Гаряча пара зігріває приміщення, що ідеально взимку. Пара, отримана шляхом кип'ятіння, стерильна. Зволоження повітря відбувається за лічені хвилини.
Мінуси .
Ця модель через небезпеку гарячої пари не підходить для сімей з маленькими дітьми та домашніми тваринами. Паровий зволожувач може перевищити необхідну вологість повітря. Тому краще вибирати моделі з функцією автоматичного відключення та гігрометра. Ця модель енерговитратна.
 
 

Випарні.

 
Так звані мийки повітря оснащені вентилятором, який втягує повітря та проганяє через вологий картридж чи посудину з водою. Вологе та очищене повітря поширюється в кімнаті.
Плюси .
Безшумний зволожувач повітря ідеальний для дитячої кімнати, оскільки безпечний, позбавляє повітря алергенів і вірусів.
Мінуси .
Процес насичення повітря вологою відбувається повільно.
 

Рекомендації щодо вибору зволожувача повітря

 
Площа. Для невеликих приміщень (до 25м.кв) підійде малопотужний зволожувач повітря. Ефективно та швидко зволожити повітря у великому просторі здатний зволожувач із потужністю не менше 100ВТ. При покупці варто врахувати, що зволоження повітря відбувається тільки в кімнаті, де розташований сам прилад.
Функціональність. Якщо є завдання не тільки зволожити, а й зробити здоровішим повітря, варто звернути увагу на моделі з додатковими функціями іонізації та очищення повітряних мас.
Фільтри. НЕРА та ULPA-фільтри надають ультратонке очищення повітряних мас від шкідливих бактерій та вірусів. Вугільні фільтри здатні позбавити приміщення тютюнового диму, хімічних випарів і запахів. Побутовий зволожувач повітря з ультрафіолетовим фільтром підійде для приміщень, де часто з'являється цвіль, грибок.
Витрати. Ціна зволожувача повітря залежить від його потужності та додаткових функцій. Найбюджетніший варіант – паровий прилад. При виборі багатофункціональних зволожувачів повітря варто врахувати витрати на заміну фільтрів та електроенергію, якщо прилад працює цілодобово для постійної підтримки мікроклімату в будинку.
Об'єм рідини. Прилад із великим резервуаром не потребує частого доливання води. Сучасні моделі зволожувачів повітря здатні випаровувати до 500 мл води за 1 годину.
 

Зволожувач повітря – правила використання

 
Встановлювати прилад необхідно якомога вище від підлоги (не менше 50см), оскільки волога пара осідає. Парові зволожувачі повітря повинні розміщуватися далеко від м'яких меблів, книг, рослин. Прилад не повинен працювати цілодобово, якщо в ньому немає функції автоматичної підтримки мікроклімату. Парові недорогі зволожувачі повітря включають на 4-6 години щодня холодну пору року. Ультразвукові прилади з ефектом вологого прохолодного пилку ідеальні для нічної роботи. Для будь-якої моделі зволожувача повітря не можна використовувати воду із водопроводу. Краще фільтровану або дистильовану. При утворенні накипу використовуються спеціальні засоби або традиційні оцет, лимонна кислота та сода. Фільтри змінюються не рідше одного разу на шість місяців. Мембрану у традиційних зволожувачах можна очищати вручну щіткою.
 

Кому потрібний зволожувач повітря?

 
Медики рекомендують купити зволожувач повітря для дому сім'ям з маленькими дітьми, алергікам, людям із хронічними захворюваннями органів дихання. Прилад здатний позбавити повітря від великих і дрібних частинок бруду, пилу та таких джерел алергенів, як ворсу, пилок, хімічні випари, тютюновий дим, вуличний смок, що потрапляє до будинку під час провітрювання. Не обійтися без очищувача повітря в будинках із нерегульованою системою опалення та сім'ям, які хочуть покращити якість повітря, зміцнити здоров'я та продовжити молодість.
 
Виробник Boneco ( Швейцарія ) Cooper & Hunter ( США ) Zenet ( Німеччина ) Neoclima ( Корея ) Air-O-Swiss (Швейцарія) Beurer ( Німеччина ) Panasonic (Японія) Electrolux ( Швеція ) Ballu (Китай) Vitek (Росія) Medisana ( Німеччина ) Mystery (США) Saturn (Чехія) SmartWay (Китай) Wild Wind (Китай) Valore (Китай) Water House (Китай) MaxCan ( Китай ) Gamma (Англія ) Orion (Китай) Doctor - 101 ( Тайвань ) Stadler Form ( Швейцарія ) Waser ( Китай ) AURORA (Китай) Xiaomi ( Китай ) Philips (Нідерланди) WetAir Air Comfort (Корея ) Nuvita (Італія) Ardesto (Китай) Gorenje (Словенія) LEBERG (Норвегія) Tecro OROMED (Польща) Deerma (Китай) Medica+ (Японія) Тип Зволожувачі Іонізатори Мийки повітря Очищувачі Озонатори Зволожувачі для дітей Ароматизатори Освіжувач Фільтр Принцип роботи Ультразвукові Традиційні Парові Наявність дисплея Немає Є Особливості Іонізація Автоматичне відключення Таймер Ароматизація повітря Вбудований гигростат Наявність індикатора Режим " теплий пар " Контейнер для масел Вбудований гигрометр Режим " холодний пар " Озонація h
Відгуки покупців
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 308 відгуків
Мінімальна ціна на зволожувачі повітря: 549 грн
Максимальна ціна на зволожувачі повітря: 7989 грн
Кількість товарів в категорії: 29
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Ультразвуковий зволожувач MH-602 BRC Maxcan
Популярні питання
Здравствуйте, можно ли добавлять аромамасла? 1 ответ
Здравствуйте,Анна! В этом увлажнителе не предусмотрено использование ароматических масел. Можете рассмотреть ультразвуковой увлажнитель Wild Wind S-410WT(код товара 21257)В нем есть контейнер для заливания ароматических масел. Это позволяет распылять мелкодисперсную ароматизированную фракцию в воздухе
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, что означает для увлажнителей "наличие ночного режима"? Спасибо 1 ответ
Здравствуйте, Александра! Наличие ночного режима особенно актуально для приборов с естественным увлажнением, в которых шумит вентилятор, и для приборов с яркими световыми индикаторами и дисплеями, которые в ночном режиме не светятся. Спасибо за обращение!
Есть всё- таки функция просушка, или нет. Для меня это важно. 1 ответ
Здравствуйте Галина.Функция «Просушивание». Делает уход за прибором простым. Его не надо каждый раз разбирать. Достаточно включить эту функцию и увлажнитель самостоятельно просушит свой внутренний бак и полости. Это не допускает образования грибка и плесени внутри корпуса, неприятных запахов в испаряемом воздухе. Указано в технических характеристиках. Спасибо за обращение.
Какая емкость бочка? 1 ответ
Добрый день, Наталия! Объем бака для воды, литр 0,5-2 л. Спасибо за обращение!
а є у вас змінні фільтри 1 ответ
Добрый день! У нас нет фильтров. Обратитесь в сервисный центр Wild Wind (Вілд Вінд) г. Киев, ул. Магнитогорская, 1, тел. (050) 396-16-31
Здравствуйте..нужно ли менять фильтр..и есть ли он в продаже?спасибо.. 1 ответ
Здравствуйте, Виталина! Фильтр нужно менять, приблизительно раз в год. А до этого можно промывать под проточной водой. По поводу покупки фильтра, обратитесь в сервисный центр Medisana.
Добрый день! Меня интересует фильтр! Сменный Есть такие? 1 ответ
Добрый день, Оксана. Есть в наличии: /item_n13166.htm, /item_n13165.htm. Спасибо за вопрос.
Розгорнути